Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

İzmir En İyi Fransızca Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursları

İzmir En İyi Fransızca Kursu ile Fransızcanızı mükemmelleştirebilir ve özellikle konuşma pratiği kazanabilirsiniz.

Fransızcanın dünyada en çok çalışılan ikinci dil ve en çok konuşulan beşinci dil olduğunu biliyor muydunuz? Fransızca konuşanların sayısının, çoğunlukla Afrika nüfus artışı nedeniyle, önümüzdeki 30 yıl içinde üç katına çıkması bekleniyor. 29 ülkenin resmi dillerinden biri Fransızcadır ve 84 ülke Organisation Internationale de la Francophonie (OIF) üyesidir. Akademik Yabancı Dil Kursları olarak İstanbul Kadıköy, İstanbul Beşiktaş, İzmir Alsancak, Bursa Nilüfer FSM, Bursa Fomara, Bursa Görükle, Eskişehir ve Ankara’da bulunan şubelerimizde İngilizce den sonra en yoğun olarak erdiğimiz kurs Fransızca olmaktadır. İzmir En İyi Rusça Kursu yanısıra, İzmir En İyi Fransızca Kursu Akademik Yabancı Dil Kursları’nın yıllardır başarı ile yürüttüğü ve öğrencilerinin referansı ile ön plana çıkan Fransızca kursudur.

Fransızca, Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, UNESCO, NATO, Uluslararası Olimpiyat Komitesi, Uluslararası Kızıl Haç ve uluslararası mahkemelerin hem çalışma dili hem de resmi dilidir.

İzmir En İyi Fransızca Kursu ile Fransızca yeterliliği kazanmak, herhangi bir uluslararası kuruluşta kariyer yapmayı düşünen herkes için çok önemlidir. Hem Fransızca hem de İngilizce konuşabilme becerisi, çok çeşitli sektörlerde, Fransızca'yı çalışma dili olarak kullanan çok uluslu şirketlerde iş bulmak için bir avantajdır.

Fransızca konuşmak, ünlü Fransız üniversitelerinde ve işletme okullarında yeni eğitim fırsatları sunar. İyi düzeyde Fransızca bilen öğrenciler, Fransa'daki lisansüstü derslere kaydolmak için Fransız hükümetinin hibelerinden yararlanabilirler. İzmir En İyi Fransızca Kursu birçok fırsat kapısını eş zamanlı olarak aralamaktadır.

Fransızca dünya çapında yaklaşık 220 milyon konuşmacıya sahiptir ve 29 ülkede resmi dildir. İngilizceden sonra en çok öğretilen yabancı dildir.

Fransızca, AB ve BM'nin yanı sıra Médecins Sans Frontières ve Kızıl Haç gibi birçok uluslararası kuruluş tarafından çalışma dili olarak kullanılmaktadır. Dolayısı ile dünya genelinde en çok kabul gören ve ihtiyaç duyulan ikinci yabancı dildir diyebiliriz. İzmir En İyi Fransızca Kursu ile Fransızcanızı hızla geliştirerek emsallerinizin bir adım önünde olabilirsiniz.

İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.