Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

İzmir Dil Kursu Önerisi

Akademik Dil Kursu uyguladığı kendine özgü spesifik eğitim modeliyle öğrencilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak İzmir Dil Kursu Önerisi tercihlerinin başında gelmektedir.
 

Öğrencilerinin ihtiyacına göre uyguladığı eğitim sistemiyle ve aynı zamanda kendi yayın evinden temin ettiği kaynak ve materyal ihtiyaçlarını karşılayarak öğrencilerinin nitelikli eğitim almasını sağlamaktadır. Dil eğitiminde 4 temel beceriyi geliştirmeye yönelik eğitim planlaması yapılmaktadır. Okuma, dinleme, yazma, konuşma becerilerini geliştirerek öğrencilere öğrendikleri dilin bütün yetkinliklerini kavratabilmek amaçlanmaktadır. İzmir Dil Kursu Önerisi olarak bir çok Akademisyen, Doktor, Mühendis gibi meslek gruplarından öğrencileri tarafından da Akademik Dil Kursları tavsiye edilmektedir. Dil eğitimini ihtiyaca uygun öğretim sistemiyle planlayarak öğrencinin iş hayatında ya da günlük hayatta kullanabileceği sistem üzerinden ilerleyerek uygulamaktadır. Öğrencilerine dil eğitiminde öğrenecekleri dilin temel yapısını kültürünü benimsetip öğrenmeyi kolaylaştırıcı teknikler uygulayarak eğitim planlaması yapılmaktadır.


      Akademik Dil Kursları yılların tecrübesine sahip olan deneyimli eğitmenleriyle sizlere en iyi eğitim modelini uygulayarak İzmir Dil Kursu Önerisi olmaya devam etmektedir. Kendine özgü sistemiyle yabancı dil eğitiminde öğrencilerine nitelikli dil eğitimi sunmaya devam etmektedir.

İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.