Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

İzmir En İyi Dil Kursu

Akademik Dil Kursları eğitim alan öğrencilerine, İzmir En İyi Dil Kursu olarak spesifik eğitim modeli uygulamaktadır. Öğrencilerinin eğitim noktasında her türlü kaynak ihtiyaçlarını karşılamakta ve nitelikli eğitim uygulamaktadır.

Öğrencilerine her seviyeden yabancı dil eğitimi sunabilen Akademik Dil Kursları ihtiyaca yönelik eğitim planlamasıyla öğrencilerini dil eğitiminde üst seviyelere taşımaktadır. Kendi yayın evinden sunduğu kaynaklar materyallerle öğrencilerinin eğitim noktasında bütün ihtiyaçlarını karşılayarak İzmir en iyi dil kursu  olarak bir çok Akademisyen ve öğrenci grubu tarafından tavsiye edilmektedir. Yabancı Dil eğitiminde 4 temel beceri baz alınmaktadır. Öğrencilerin okuma, yazma, konuşma ve dinleme yetkinliklerini geliştirmeye yönelik eğitim planlaması yapılmaktadır. Öğrencilerine yabancı eğitiminde temel seviyeden başlayıp ulaşmak istediği seviye üzerine nokta atışı eğitim modeli uygulayarak öğrencilerinin Dil öğrenmesini stratejik olarak planlayarak ilerletmektedir. Uyguladığı stratejik eğitim modeliyle Akademik Dil Kursları, İzmir En İyi Dil Kursu olarak sizlerin yabancı dil eğitimi ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.

Uzman eğitim kadrosu ve kapsamlı yayınlarıyla İzmir En İyi Dil Kursu olarak sizlere en iyi eğitimi vermeye devam etmektedir. Kapsamlı yayın desteği ve aktüel konu içeriklerinin hakim olduğu eğitim sistemiyle yabancı dil eğitiminize nitelik katmaya devam etmektedir.
 

İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.