Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

İzmir En İyi Rusça Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursları

İzmir En İyi Rusça Kursu ile ikinci veya üçüncü yabancı dil olarak öğrenmek istediğiniz ve dünyanın iki süper devletinde biri olan Rusya’nın anadili olan Rusça’ da hedeflediğiniz seviyeye ulaşabilirsiniz.

İzmir En İyi Rusça Kursu, Akademik yabancı Dil Kurslarının yıl içerisinde birçok defa açtığı donanımlı bir kurstur. Rusça, Rusya Federal Cumhuriyeti'nin yaklaşık 160 milyon vatandaşının ana dilidir. BM'nin altı resmi dilinden biridir ve ana dünya dili olarak İngilizce, Çince ve İspanyolca ile yer almaktadır. Rusça, tüm Kafkaslar ve Orta Asya'da önemli bir iletişim aracı olan eski Sovyet cumhuriyetlerinin resmi olmayan ortak dili olmaya devam ediyor.

İzmir En İyi Rusça Kursu kısa süre içerisinde dilin incelilerine hâkim olmanızı sağlayacaktır. Rusça fonetik bir dildir. Rusçada 6 farklı durum vardır, yani kelimelerin bitişleri cümledeki sözdizimsel işlevlerine göre değişir. Bu nedenle kelime sırası oldukça esnektir. Kiril alfabesi, Yunanca'da bulunmayan Slav seslerini temsil etmek için icat edilen yaklaşık bir düzine ek harfle, Yunan alfabesine yakından dayanmaktadır. İzmir En İyi Rusça Kursu öğretmenlerimiz, teknolojinin kapsamlı kullanımı da dahil olmak üzere, Rus dili öğretiminin en son metodolojisi ve pedagojisi konusunda bilgilidir.

İzmir En İyi Rusça Kursu ile A1.1'den (yeni başlayanlar için uygun) başlayarak, öğrencilere karmaşık dilbilgisi yapıları ve geniş kapsamlı kelime dağarcığı hakkında çok iyi bir bilgi sunan B2+'a kadar, çoğu Ortak Avrupa Çerçevesi düzeyinde Rusça dersleri sunuyoruz. Sınıflar, seçtiğiniz dilde akıcılık kazanmanıza yardımcı olmak için iletişimsel öğrenmeye odaklanan nitelikli anadili konuşmacılar tarafından verilmektedir.

İzmir En İyi Rusça Kursu sınıfları küçüktür (6-15 öğrenci) ve size çok kültürlü, dinamik bir ortamda etkileşim kurmanız için mükemmel bir fırsat sunar. Uzman öğretmenlerimizin desteğiyle özgüveninizi artırmanıza, telaffuzunuzu geliştirmenize ve sözlü ve yazılı becerilerinizi artırmanıza yardımcı olacaklardır.

Mantıksal cümle yapıları, şiir ve edebiyatla tanınan Rusça, keşfedilmeye değer bir dildir ve düşündüğünüz kadar karmaşık değildir. Kiril alfabesini kullanarak, her harfin sesini tanımak ve uygulamak için zaman ayırarak Rus alfabesini kavrayarak başlayacaksınız. Yıl ilerledikçe ve kendinize olan güveniniz arttıkça, sizi dönüşlü fiiller ve sıfatlarla tanıştırdığımız için daha karmaşık gramer yapılarıyla çalışacaksınız.

İzmir En İyi Rusça Kursu odak noktası son derece pratiktir ve otel odası rezervasyonu, yemek siparişi, hediyelik eşya alışverişi ve yol tarifi sorma dahil olmak üzere günlük konuşma veya seyahat için faydalı konuları kapsar. Pratik yapmak ve anladığınızı kontrol etmek için bir dizi dinleme, konuşma ve yazma alıştırması yapacaksınız.

İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.