Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

Ücretsiz İngilizce Kursları İzmir

Ücretsiz İngilizce Kursları İzmir alanında sorgulama yapıldığında, burslu olarak ingilizce kursu veren kurumlar tespit edilebilecektir. Akademik Dil Kursu Yabancı Dil Okulu öğrencilerine belirli dönemlerde ücretsiz yabancı dil eğitimi sunmaktadır. Öğrencilerine kendi yayın evinden yazılan kitaplarını ücretsiz olarak sunan Akademik Dil Kursu Yabancı Dil Okulu her bir seviye için demo dersleri ücretsiz olarak sunmaktadır.

İngilizce eğitiminde İngilizcenin kültürünü genel yapısını ve temel kavramlarını öğretmeyi hedefleyen Akademik Dil Kursu Ücretsiz İngilizce Kursları İzmir alanında da ön plana çıkmaktadır. Öğrencilerinin materyal ihtiyaçlarını ücretsiz karşılayıp kapsamlı yayın desteği vermektedir. İngilizce eğitiminde 4 temel beceri baz alınmaktadır. Öğrencilerin reading, listening, writing, speaking noktasında etkin düzeye ulaştırmak hedeflenerek, kendine özgü müfredatıyla da öğrencilerinin İngilizce seviyesini üst seviyeye çıkartmak hedeflenmektedir. Akademik Dil Kursu Yabancı Di Okulu, Ücretsiz İngilizce Kursları İzmir sıralamasında ve sorgulamasında dönem dönem ücretsiz kurs açması ile gündeme gelmektedir. Öğrencilere ihtiyaca uygun eğitim modeli uygulayarak günlük hayatta ya da iş hayatında kullanabileceği Aktüel konu içeriklerinden oluşan eğitim müfredatını uygulamaktadır. Ücretsiz İngilizce Kursları İzmir alanında Akademik Yabancı Dil Kurslarını öğrenci dostu olarak en önde göreceksiniz.


Akademik Dil Kursu Yabancı Dil Okulu 40 yılı aşkın bir süredir, uzman eğitim kadrosu ve kapsamlı yayınlarıyla öğrencilerinin İngilizce noktasında üst seviyelere ulaşmasını sağlamaktadır. Ücretsiz İngilizce Kursları İzmir alanında yapılacak sorgulamada Akademik Dil Kursları Yabancı Dil Okulu eğitim hizmetleri ile ön plana çıkacaktır.

İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.