Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

İzmir İngilizce Kursu Tavsiye

İzmir ingilizce Kursu Tavsiye alanında yapacağınız araştırma sonucunda izmirde ki dil kurslarında eğitim almış olan öğrencilerin kanaatlerine ulaşmak mümkün olacaktır. Akademik Dil Kursları, İngilizce eğitiminde kendine özgü sistemiyle İzmir İngilizce kursu tavsiye seçeneklerinin başında gelmektedir. 

Her seviyeden öğrenciye temel seviyeden Akademik seviyeye kadar kapsamlı yayın desteğiyle nitelikli İngilizce eğitimi sunmaktadır. İngilizcenin kültürünü temel kavramlarını genel yapısını kavratan spesifik  eğitim modeliyle öğrencilere ihtiyacına uygun olarak eğitim stratejisi uygulamaktadır. Uyguladığı eğitim modelinin  bir çok  öğrenciye İngilizce eğitimi noktasında başarıya ulaştırması sebebiyle İzmir ingilizce Kursu Tavsiye olarak özellikle ders alan öğrenciler tarafından tavsiye edilmektedir. İngilizce eğitiminde 4 temel  beceri   baz  alınan eğitim modeli uygulanmaktadır. Reading, Listening, Writing, Speaking şeklinde ilerlenerek  öğrencinin   İngilizceyi 4 temel beceri üzerinden öğrenip analiz edebilmesi amaçlanır. 1984 den beri eğitim verdiği  bir çok  Doktor, Akademisyen, Mühendis gibi meslek gruplarından öğrencilere eğitim veren ve İngilizce noktasında önemli katkılar sağlayan Akademik Dil Kursları, İzmir ingilizce Kursu Tavsiye alanında, önemli meslek grupları tarafından tavsiye edilmektedir.


    Akademik Dil Kursları 1984 den beri yılların deneyimine sahip eğitim kadrosu ve nitelikli yayınlarıyla sizlere İngilizce eğitimi noktasında stratejik eğitim modeli uygulamaya devam etmektedir. Kendi yayın evinden temin ettiği kapsamlı yayınları ve eğitim materyalleriyle de bir çok öğrencinin öğrenebileceği eğitim metodu uygulayarak, İzmir ingilizce Kursu Tavsiye olarak birçok Akademisyen tarafından referans gösterilmektedir.

 

İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.