Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

İzmir İngilizce Kursu Fiyatları

İzmir İngilizce Kursu Fiyatları alanında yapılacak araştırma ile İzmir'de bulunan dil kurslarının fiyatları hakkında bilgiye ulaşmak mümkün olacaktır.

İzmir İngilizce Kursu Fiyatları alanında Akademik Dil Kursları, her seviyeden öğrenciye nitelikli İngilizce eğitimi vermeye devam ediyor. Öğrencilerinin ihtiyacına göre İngilizce eğitim modeli uygulamaya yönelik planlama yaparak eğitim sistemi oluşturuluyor. Her öğrencinin İngilizce öğrenmede ulaşmak istediği hedef seviye farklılık göstermekte bu noktada öncelikle öğrencilerin mevcut seviyesini belirleyip geliştirmek istediği noktaya göre eğitim planlaması yapılabilir. İzmir İngilizce Kursu Fiyatları araştırması, istenen kursun niteliğine göre farklılık arz edecektir. İngilizce eğitimlerinde 4 temel beceri üzerinden öğrencinin geliştirilmesi amaçlanır. Reading, Listening, Writing, Speaking noktasında üst seviyelere ulaştıracak eğitim modeli uygulanır. İzmir İngilizce Kursu Fiyatları, öğrencilerin aldığı eğitimin süresine ve programına göre değişkenlik gösterir.  Akademik Dil Kursları birçok ; Doktor, Mühendis, Akademisyen, Hukukçu ve Üst düzey yönetici meslek gruplarından öğrencilere eğitim veren ve İngilizce noktasında gelişmelerine katkıda bulunan deneyimli ve nitelikli eğitim veren Yabancı Dil okuludur.


Yılların tecrübesine sahip uzman eğitim kadrosu ve kendi yayın evinden hazırladığı kapsamlı yayın desteğiyle öğrencilerinin İngilizce eğitimi noktasında bütün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Öğrencilerine sunduğu materyaller ve kaynaklar ücretsiz olarak sunulmaktadır. İzmir İngilizce Kursu Fiyatları eğitim veren kurumların nitelik ve yetkinliklerine göre farklılık arz edecektir. Kurslar öğrencinin aldığı eğitimin zamanına göre, ulaşmak istediği hedefe göre planlanır.

 

İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.