Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

İzmir En İyi YÖKDİL Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursları

Akademik Yabancı Dil Kursları, yenilikçi 4D metodolojisinin kullanımı ile olumlu bir şekilde ayırt edilir. Dört unsura dayanır: işitsel, görsel, muvial ve dokunsal. İngilizce ve diğer yabancı dillerdeki derslerde uyumlu kullanımları, yeni materyallerin daha hızlı özümsenmesine katkıda bulunur. İstatistiklere göre, okulun müşterileri, dili diğer eğitim kurumlarından gelen öğrencilere göre bir buçuk kat daha hızlı konuşmaya başlıyor.

Akademik Yabancı Dil Kursları, yenilikçi 4D metodolojisinin kullanımı ile olumlu bir şekilde ayırt edilir. Dört unsura dayanır: işitsel, görsel, muvial ve dokunsal. İngilizce ve diğer yabancı dillerdeki derslerde uyumlu kullanımları, yeni materyallerin daha hızlı özümsenmesine katkıda bulunur. İstatistiklere göre, okulun müşterileri, dili diğer eğitim kurumlarından gelen öğrencilere göre bir buçuk kat daha hızlı konuşmaya başlıyor.

İşitsel ve görsel unsurlarla ilgili her şey açıksa, genellikle muvial hakkında sorular ortaya çıkar. Nedir? Pratikte nasıl çalışır? Hadi Konuşalım! Akademik Yabancı Dil Kursları her bir oditoryumu, en yeni nesil modern SMART panellerle donatılmıştır. Bu ekranlar yalnızca İngilizce video ve film izlemek için değil, aynı zamanda kelime bilgisi ve dilbilgisi ile ilgili görevleri tamamlamak için de kullanılır. Öğrenciler panele gider ve kendi elleriyle üzerindeki kelimeleri, harfleri ve resimleri hareket ettirir. 

 

İzmir En İyi YÖKDİL Kursu

Böylece dil öğrenme sürecinde motor ve motor belleği kullanırlar. Bugün, hemen hemen her okulda İngilizce öğretiliyor, ancak özel merkezlerdeki kursların popülaritesi sadece artıyor. Bu özellikle, genel eğitim kurumlarında vurgunun hala teori ve İngilizce gramerini geliştirmek için tipik alıştırmaların uygulanması olduğu için olur. Ancak uygulama için çok az zaman ayrılmaktadır, o kadar çok mezun İngilizce okumanın, yazmanın veya tercüme etmenin ana dili İngilizce olan kişilerle konuşmaktan çok daha kolay olduğunu kabul etmektedir.

İzmir En İyi YÖKDİL Kursu Akademik Yabancı Dil Kursları 'da öğretmenler hem teorik hem de pratiğe yeterince önem veriyor. Öğrenciler çok erken İngilizce konuşmaya başlarlar. İlk başta basit ifadeler kurarlar ve yeni konuları ele aldıkça onları karmaşıklaştırırlar ve kısa sürede yabancı bir dilde bütün bir monolog oluşturabilirler.

 

İHTİYAÇLARINIZ İÇİN BİR İNGİLİZCE KURSU SEÇİYORUZ!

İsteklerinize göre İzmir En İyi YÖKDİL Kursu Akademik Yabancı Dil Kursları 'da uygun kursu seçebilirsiniz. İngilizceyi en azından günlük düzeyde, mümkün olan en kısa sürede öğrenmek istiyorsanız, yoğun derslere kaydolun. İngilizce konuşan ortaklarla çalışmayı planlıyorsanız, iş İngilizcesine dikkat edin. Ve okulun sunduğu tek şey bu değil.

Dili gruplar halinde veya bireysel olarak çalışabilir, okulun duvarları içindeki derslere gidebilir veya uzak sınıflarda kalabilirsiniz. Seçilen formattan bağımsız olarak, tüm öğrenciler 4D metodolojisi ve SMART panelleri ile çalışır. YÖKDİL çevrimiçi kurslarda öğrenciler ayrıca sözcükleri ve harfleri ekranda hareket ettirirler, ancak bir fare veya dokunmatik yüzey kullanırlar.

Daha önce de belirtildiği gibi,  Akademik Yabancı Dil Kursları'daki İngilizce kurslarında pratik yapmaya yeterince özen gösterilmektedir. Ancak bu yeterli değilse, öğrenciler kurslara ek olarak hafta sonları sohbet kulüplerine de katılabilirler. Katılımcıları İngilizce olarak acil sorunları tartışıyor, birlikte film izliyor, yemek pişiriyor, iletişim kuruyor ve yeni arkadaşlar ediniyor.

 

Daha önce bir İngilizce kursuna katıldıysanız ve eğitiminize kaldığınız andan itibaren devam etmek istiyorsanız, İzmir'in merkezindeki okulumuzun duvarları içinde bir dil teşhisi yapın. Kursların başlamasından önceki test sonuçları, İngilizce dersleri için doğru grubu seçmenize yardımcı olacaktır.

Akademik Yabancı Dil Kursların daki kurslara hem yetişkinler hem de 5 yaşından büyük çocuklar katılabilir. Çocuklar için İngilizce dil eğitim programı, yaratıcı seyahat fikri etrafında inşa edilmiştir: Türkiye'deyken öğrenciler yeni kelimeler ve dilbilgisi öğrenirken dünya çapında sanal geziler yaparlar. Akademik Yabancı Dil Kursları bir kursa kaydolun ve bizimle öğrenmeye başlayın! Kurslarla ilgili tüm sorularınızı web sitesindeki form aracılığıyla veya telefonla sorabilirsiniz.

İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.