Türkiye'nin

 • En Nitelikli Dil Okulu
 • En Spesifik Yayınevi
 • En İnteraktif Online Dil Okulu
 • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

İzmir En İyi YKS Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursları

İzmir Akademik Yabancı Dil Kurslarında sihirli ekspres YKS kurslarına katıldığını öğreneceksiniz. Söylediği kurslar hızlı ve iyi sonuçlar vaat ediyor. Bu gerçekten sorularınızın cevabı mı? Bu, özgürce konuşmaya yardımcı olacak bir şey mi?

Hayal edin! Uyanıyorsunuz ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşabildiğinizi fark ediyorsunuz. Sadece bu gerçeğin idrakinden sonra daha özgür, daha güçlü ve daha özgüvenli olursunuz. Bir anda çok şey değişir, değil mi? Önünüzde yepyeni bir dünya açılıyor. Daha fazla seyahat edebilir, patronunuzu etkileyebilir ve hatta İngilizce konuşulan bir ülkede diploma alabilirsiniz. Olasılıklar sonsuzdur ve durdurulamazsınız.

 

Ama gerçek çok sert. İngilizceyi zevkle öğreniyorsunuz ama yine de hayal kırıklığına uğruyorsunuz. Sık sık kendinize şu soruları soruyorsunuz: Neden bir dili daha hızlı öğrenemiyorum!, Neden hala akıcı konuşamıyorum? Ve sonra konuşmanın bir yerinde meslektaşınızın, arkadaşınızın İzmir Akademik Yabancı Dil Kurslarında sihirli ekspres YKS kurslarına katıldığını öğreneceksiniz. Söylediği kurslar hızlı ve iyi sonuçlar vaat ediyor. Bu gerçekten sorularınızın cevabı mı? Bu, özgürce konuşmaya yardımcı olacak bir şey mi?

 

Hızlandırılmış genel İngilizce kursları, hızlı bir şekilde büyük bir fark yaratmanıza gerçekten yardımcı olabilir. Burada şu makul soru ortaya çıkıyor: İzmir'de yoğun bir İngilizce dil kursu nasıl seçilir? Gerçek sonuçları görmek istiyorsanız, neredeyse her gün YKS ve dili kanıtlama sınavları için  bu tür derslere katılmak zorunda kalacaksınız. Ayrıca, net bir plan ve hedef olmadan herhangi bir eylemin anlamsız olduğunu unutmayın.

 

İzmir En İyi YKS Kursu nedir ve neden buna ihtiyacınız var?

Öyleyse, önce yoğun bir kursun ne olduğuna bir bakalım. YKS Kursu okuldaki, üniversitedeki İngilizce dersleriyle karşılaştırılamaz. Yoğun, kısa bir zaman çerçevesi olan düzenli kurs sınıflarıdır. Buradaki yıllık eğitim programı birkaç aya sığar. Bu tür dersler haftada 3-4 kez aralıklarla yapılır.

 

İşte yoğun  Akademik Yabancı Dil YKS kurslarının faydalarından sadece birkaçı:

 • Tamamen daldırma yoluyla dil ile tanışma. Anadili İngilizce olan kişilerin çocukken öğrendiği gibi İngilizceye ve kültürüne dalarsınız.

 

 • Derslerin yoğunluğu nedeniyle, çalışılan materyal daha ilginç görünüyor, bu yüzden daha hızlı emiliyor.

 

 • Sürekli ve sürekli uygulama, yeni kelimeleri ve cümleleri daha iyi ezberlemeye yardımcı olur ve dile hakim olma sürecini önemli ölçüde hızlandırır.

 

Başarıya ulaştıracak stratejiler

Hedefler belirlemek. Yoğunluğa gitmeden önce hedefi net bir şekilde belirlemek önemlidir. Spesifik, ölçülebilir, ulaşılabilir, ilgili ve zamanında olmalıdır.  Bu göreve gerçekçi olarak ne kadar zaman ayırabileceğinizi yeterince tahmin edin. Herkes gibi, günde sadece 24 saatiniz var. Kimse işi, tatili, ailevi meseleleri iptal etmedi. Planınızı yaparken bunu aklınızda bulundurun.

Öğrenmeye ve uygulamaya devam edin. Yoğun bir İngilizce kursunun bir veya iki ay içinde seviyenizi yükseltmesi garanti edilir. Ancak bu etki birikimlidir ve sürekli olarak sürdürülmesi gerekir. Kursun sonunda pratik yapmaya devam etmezseniz her şey unutulacaktır. 

 

İzmir Tepebaşı Akademik Yabancı Dil Kursları , akıcı bir şekilde İngilizce konuşmak isteyen öğrenciler arasında hızla popülerlik kazanıyor. Bunun birçok nedeni var:

 • Genç ve hırslı öğretim kadrosu hepsi sertifikalı uzmanlar, TÜRKİYE'nin ve yurtdışındaki önde gelen üniversitelerin mezunları, uluslararası sınavlara hazırlık uzmanları ve hatta yurtdışında yaşama ve öğretim deneyimine sahiptir.

 

İzmir Akademik Yabancı Dil Kursları çeşitli dil programlarının (yks sınavlara hazırlık, öğrencinin seviyesine uygun genel bir kurs, konuşma pratiği vb.) yanı sıra okul ayrıca yoğun bir ingilizce kursu da sunmaktadır. Ücretsiz deneme dersi ile sizin için uygun olup olmadığını görün.

 

İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
 • İletişim Bilgileriniz
 • Paket Seçimi
 • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.