Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

İzmir YDS Kursu

 

İzmir Yds Kursu ile birlikte hayallerinize giden yolda karşınıza çıkan sınavlardan verimli bir şekilde başarı elde edebilirsiniz. Yarım asra yakın hizmet veren köklü dil kursumuzda, alanında uzman ve yabancı dil sınavlarından tavan puan almış öğretmenlerimizle işiniz eskisinden daha kolay. İzmir Yds Kursu olarak her yıl binlerce öğrencinin yurt dışı planlarını gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

YDS, ‘Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı’’ ÖSYM tarafından düzenlenen kamu kurum ve kuruluşlarınca talep edilen yabancı dil yeterliliğini değerlendirmek, bunun yanı sıra kamu personeli ve akademik kadrolara yerleşmek isteyen adayların katıldığı bir yabancı dil sınavıdır. Yds kursuna tek başına hazırlanmak isteyen adaylar olabilir. Ancak bu konuda sınav tecrübesi olan ve uzman kişilerden destek almak başarıya daha hızlı ve etkili bir şekilde ulaştıracaktır. İzmir Yds Kursu olarak eğitim kampüsümüzde sınıf mevcutları ortalama 8-12 kişilik ekiplerle yürütülmektedir. Bu sayede uzman hocalarımızın herkes ile tek tek ilgilenmesini sağladığımız gibi eğitimi alan bireylerin de hocaları ile daha interaktif bir süreç geliştirmelerini sağlıyoruz. İzmir Yds Kursu ile birlikte sağlanan nezih sınıflarımızda nitelikli bir eğitim deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

İzmir Yds Kursu profesyonel ekibimizle , dil becerilerinizi en üst noktaya çıkaran Okuma,Yazma,Dinleme ve Konuşma yetkinliklerinizi genişletmeyi hedefliyor. Sınav öncesi her bir öğrenci için yapılan seviye tespit sınavlarından sonra tamamen kişiye özel bir eğitim programı süreci başlatılıyor. İzmir’in en iyi Yds Kursu olan Akademik Yabancı Dil Kursları, aynı zamanda Londra merkezli olan The Akademic Publishing kendi yayınevi kaynakları ile eğitiminizi güçlendirmektedir. Dışarıya satışı yapılmayan bu kaynaklar sadece İzmir Yds kursu ve diğer dillerdeki eğitimlerde kendi öğrencilerine özel olarak seçtiği ve kullandığı kaynaklardır. Siz de İzmir Yds Kursu arayışınızda köklü bir dil okulu olan Akademik Yabancı Dil Kursları’nı tercih edebilir ve hedeflerinize hızlıca erişebilirsiiniz.

 

İzmir Yds Kursu Tavsiye

İzmirde yaşıyor ve kariyer ya da yurt dışı hedefleriniz varsa Akademik Yabancı Dil Kursları’nı tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin birçok noktasında dil eğitim veren kursumuz İzmir’de İzmir Yds Kursu tavsiyesin de en üst sırada yer alıyor. Birebir eğitim ve Speaking dersleri ile birlikte amacınıza ulaşmak için karşınıza çıkan Yds sınavını çok rahat bir şekilde yüksek derece ile tamamlayabilirsiniz.

 

İzmir Yds Kursu Fiyatları

İzmir Yds Kursu fiyatları bu sınava girecek olan ve öncesinde hazırlanmak için kayıt yaptırmak isteyenler için merak edilen bir konudur. Akademik Yabancı Dil Kursu bütçe dostu uygulamaları ve eğitim içerikleriyle kursiyerlerine bu nokta da destek olmaya devam ediyor. Öğrencinin ödeme yöntemine göre değişkenlik gösterebilen ve kampanya dönemlerinde sunulan fırsatlar eşliğinde fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. İzmir Yds Kursu ve fiyatları konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz ana sayfamızda bulunan telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.