Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

İzmir En İyi TOEIC Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursları

Uluslararası TOEIC sınavına girmeye karar verdiniz mi? Akademik Yabancı Dil İzmir En İyi TOEIC hazırlık kursumuzla tanışın.

Uluslararası TOEIC sınavına girmeye karar verdiniz mi? Akademik Yabancı Dil İzmir En İyi TOEIC hazırlık kursumuzla tanışın. Bu test, hem sözlü hem de yazılı olarak iş İngilizcesindeki akıcılığınızın yanı sıra iş literatürünü okuma ve dinlediğini anlama becerinizi test eder.

 

İzmir'de TOEIC kurslarına neden kaydolmalısınız?

TOEIC sınavı sadece yurtdışında çalışmak için gerekli değildir. Birçok Türk şirketi, yabancı dil yeterlilik seviyesini dikkate alarak personel seçmektedir. Herhangi bir büyük şirketin potansiyel çalışanı, yabancı ortaklarla özgürce iletişim kurabilmeli, mektuplara ve iş tekliflerine cevap verebilmeli ve bağımsız olarak ticari metinler oluşturabilmelidir.

  

Eskişehirde ki Akademik Yabancı Dil Kursları TOEIC hazırlık kurslarına genellikle anavatanlarını terk etmeyi planlamayan, ancak dil yeterliliklerini teyit etme ihtiyacı hisseden adaylar tarafından kayıt olunur. Gerçek şu ki, personel memuru, istihdam sırasında açık bir pozisyon için başvuranın yabancı dil yeterliliğini kontrol edemez. Sonuç olarak, tüm adaylar yaklaşık olarak aynı başarı şansına sahiptir. Ve TOEIC sertifikası tüm soruları ortadan kaldırır ve sahibini en iyi başvuru sahibi olarak öne çıkarır.

Akademik Yabancı Dil Kursları Birçok TOEIC hazırlık öğretmeni, öğrencileri arasında terfi için sertifikaya ihtiyaç duyan insanlar olduğunu not eder. Kariyer gelişimini hızlandıran şey genellikle iyi bir iş İngilizcesidir. Adaylar arasında kişisel başarılarını takip etmek ve özgüvenini yükseltmek için bir sonraki İngilizce sınavına ihtiyacı olanlar var.

 

Özel yapım kurs

İzmir En İyi TOEIC Kursu, eğitmeniniz tarafından size özel olarak hazırlanacaktır. Mentor, Ingilizce bilginizi ve becerilerinizi test edecek, çalışmaya odaklanacağı zayıf yönleri belirleyecektir. İngilizce kelimeleri telaffuz etmekte zorlanıyor musunuz? Her zaman bir iş mektubu yazma stilini bilmiyor musunuz? Akademik Yabancı Dil Kursları Öğretmenimiz size tüm tipik sınav görevlerini anlatacak, cevapların doğru yapısını gösterecek ve sizi görevlere verilen başarılı cevaplardan örneklerle sınava hazırlık için sadece modern ingiliz ders kitaplarından güncel ödevler alacaksınız. Ayrıca Akademik Yabancı Dil Kursları İzmir En İyi TOEIC kursuna ipuçlan, testler ve ekstra alıştırmalar içeren birçok yararlı kaynak ekledik.

 

Pratik yönlendirme

Sınavında başarılı olmak ister misin? Sınav formatında birçok görevi tamamlarsanız, istediğiniz puana sahip bir TOEIC sertifikası alacaksınız. Böylece elinizi dolduracak ve sınavı tamamen silahlı olarak karşılayacaksınız

 

Geri bildirim

Öğretmenlerimizin çoğu uluslararası sınavlara kendileri girmiş ve uluslararası şirketlerde çalışma deneyimine sahiptir. Hem sınavda okuma, dinleme, yazma ve konuşma değerlendirme kriterlerini hem de gerçek iş durumlarında İngilizce kullanmanın özelliklerini bilirler. Ödevleri tamamladığınızda, öğretmenler sınavda maksimum puanı almak için cevabınızı nasıl geliştirebileceğinizi, tamamlayabileceğinizi veya değiştirebileceğinizi söyler.

 

Gelen Test

Giriş dersi sırasında İzmir En İyi TOEIC öğretmenleri, ingilizce bilgi seviyenizi değerlendirecek ve sınava hazırlanmanın ne kadar zaman alacağını anlamak için sınav formatında görevler verecektir.

 

Kursu Tamamladıktan Sonra;

-TOEIC'i yüksek puanla geçme fırsatı elde etmek

-Testin yapısını ve tipik görevlerini anlamak;

görevleri tamamlama süresini sezgisel olarak izleyeceksiniz

-Cevaplarınızı yetkin bir şekilde ve mantığa uygun olarak oluşturmayı öğrenin

-Raporları, iş mektuplarını ve diğer yazılı ödevleri bir formatta güvenle yazabilme

-Ses kayıtlarını dinlemeye ve görsel materyalleri anlatmaya alışmak

-İngilizce dilbilgisi bilgisindeki boşlukları ortadan kaldırmak

-İş kelime dağarcığınızı genişletin;

-Genel İngilizce yeterliliğinizi geliştirin.

İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.