Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

İzmir TOEFL Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursları

İzmir’ de bir TOEFL sınavına hazırlık kursu mu arıyorsunuz? Testlerin içeriğinden emin değil misiniz veya seviyenizin sınava girmek için yeterli olup olmadığı konusunda şüpheleriniz mi var? İzmir Toefl Kursumuz ile birlikte TOEFL sertifikası almak sorun olmayacak !

İzmir Toefl Kursu'muzda tüm anadili öğretmenlerimiz bu sertifikanın özel olarak hazırlanması için kalifiyedir ve resmi metinlerin incelenmesi TOEFL sınavı gününe mükemmel bir şekilde hazırlanmış olarak gelmenizi sağlayacaktır. 

İzmir Toefl Kursu ile birlikte hayalini kurduğunuz yeni bir geleceğe bir adım daha yaklaşma imkanı bulabilirsiniz. Toefl (Test of English as a Foreign Language) İngilizce’nin iletişim dili olarak kullanıldığı ülkelerde okumak veya çalışmak isteyen kişilerin dil yeterliliğini ölçmek için  uluslararası geçerliliğe sahip yeterlilik sınav türüdür.Toefl sınavı, Türkiye, Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri de dahil olmak üzere 170’den fazla ülkede, 15.000’in üzerinde yüksekokul, şirket ve hükümet departmanı tarafından kabul edilmektedir. İzmir Toefl Kursu olarak bu alanda sizlere, sınavdan tavan puan alan tecrübeli öğretmenlerimiz ile birlikte eğitim sunmaktayız.

Toefl sınavının temel amacı, adayın sözlü ve yazılı İngilizceyi anlama yeteneğini ölçmek ve değerlendirmek, üniversite standartlarına uygun yazılı İngilizce yapısını test etmek için uygulanır.Her yıl binlerce kişi bu sınava girerek yurt dışı deneyimini gerçekleştirir. Toefl sınavı ingilizce becerinizi konuşma, okuma,yazma ve dinleme  açısından analiz ederek hem İngilizce konuşma hem de İngilizce anlama yeteneğinizi değerlendirir. Siz de bu sınava İzmir Toefl Kursu ile birlikte daha kapsamlı bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Sınav stratejilerimiz ve tecrübeli kadromuz ile hedeflerinizi size bir adım daha yaklaştırıyoruz.

İzmir Toefl Kursu olarak, eğitime başlayan adayların ilk önce seviye tespit sınavını gerçekleştiriyoruz. Sonrasında ise  ihtiyacınız olan eğitim metodu ile birlikte Toefl sınavına hazırlanmaya başlıyorsunuz. Aynı zamanda British Council Konsolosluk Partneri olan İzmir Toefl Kursu kendine özgü olan eğitim modeliyle alanında ön planda olan bir dil okuludur.Bu sayede sınav sürecini ve gerekliliklerini aynı zamanda ihtiyacınız olan stratejileri daha verimli bir şekilde öğrenme fırsatı bulabiliyorsunuz. Eğitim ya da kariyer tercihlerinize giden yolda İzmir Toefl Kursu’nu tercih ederek  yeni hayatınıza başlangıç yapabilirsiniz. Eğer daha detaylı bilgi almak isterseniz ana sayfamızda bulunan telefon numarasını tuşlayarak bizimle anında iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.