Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

İzmir En İyi IELTS Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursları

İzmir En İyi IELTS Kursu Akademik Yabancı Dil Kursları kısa sürede anlaşılması kolay ve modern bir metodoloji ile karmaşık dil ve sınav teorilerini öğretme yeteneğiyle tanındı.

İzmir En İyi IELTS Kursu Akademik Yabancı Dil Kursları kısa sürede anlaşılması kolay ve modern bir metodoloji ile karmaşık dil ve sınav teorilerini öğretme yeteneğiyle tanındı. Akademik dil okulları bu mütevazi başlangıçlardan, test hazırlığına yönelik yeni ve daha iyi bir yaklaşım doğdu ve küresel bir test hazırlık firmasının tohumları sağlam bir şekilde ekildi.

Akademik Yabancı Dil Kursları, sınava hazırlık tekliflerini IELTS, TOEFL, YKS, YÖKDİL, TESDAF, TOEIC, PROFICIENCY, GMAT ve GRE hizmetlerini içerecek şekilde hızla genişletti. Artık sadece İzmirde değil, İstanbul, Bursa, Ankara, Eskişehir Antalya ve tüm Türkiye de sayısız öğrenciye sınav hazırlığı öğretiyoruz. İzmir En İyi IELTS Kursu Akademik Yabancı Dil Kursları, binlerce öğrencinin aralarında London School of Economics ve Harvard da dahil olmak üzere, İngilizce konuşulan dünyanın her ülkesindeki seçkin üniversitelerdeki lisans ve lisansüstü programlara kabul edilmelerine yardımcı oldu. Öğretimimizin kalitesi söz konusu olduğunda, öğrencilerimizin başarısının her şeyden önemli olduğunu düşünüyoruz.

 

IELTS Sınavına En İyi Nasıl Hazırlanır

En iyi IELTS hazırlığının kazanan anahtarları pratik yapmak ve teste tamamen dahil olmaktır. Aslında, yıl boyunca sınav hazırlık kursları sunan birkaç lise ve dil okulu vardır, ancak farkı yaratan kapsamlı eğitimleri ile İzmir En İyi IELTS Kursu Akademik Yabancı Dil Kursları dır. Amacınız İngilizceyi gerçekten öğrenmek ve IELTS sınavını başarıyla geçmekse ve en az 16 yaşındaysanız, kazanan çözüm şehrinizde IELTS hazırlığına odaklanan bir dil kursuna katılmaktır.

 

İzmir En İyi IELTS Kursu Akademik Yabancı Dil Kursları ile yurtdışında bir deneyim yaşamanın yanı sıra, özel IELTS sınavına hazırlık derslerini izleyeceğiniz , sınavın her bölümünü adım adım analiz edeceğiniz, en iyi şekilde geçmek için püf noktaları ve stratejileri keşfedeceğiniz en iyi anadil öğretmenleriyle iletişim halinde olacaksınız! Bu tür eğitim programı oldukça esnektir ve kişisel ihtiyaçlarınız ve gereksinimleriniz temelinde kendi takdirinize bağlı olarak oluşturulabilir.

Akademik Yabancı Dil Kursları aslında hedef, süre, konaklama türü, kurs türü ve başlangıç ​​dil seviyeniz gibi değişkenlere dayalı olarak Türkiye'de dil kursları oluşturur ve kişiselleştirir. Kurslar, genellikle okulun ilk günü dil sınavına giren ve önceki dil düzeyine uygun bir sınıfa yerleştirilen katılımcının hedeflerine ve İngilizce düzeyine yöneliktir.


 

İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.