Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

İzmir En İyi Hazırlık Atlama Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursları

Okulumuzda İngilizce sınava ve Hazırlık Atlama Kursu online veya yüzyüze olarak yapılır, bu da sınıfa ulaşım için harcanan zamanı en aza indirmemizi sağlar. Bu zamanı ders çalışmaya ve ödevlere harcamak daha önemlidir.

Okulumuzda İngilizce sınava ve Hazırlık Atlama Kursu online veya yüzyüze olarak yapılır, bu da sınıfa ulaşım için harcanan zamanı en aza indirmemizi sağlar. Bu zamanı ders çalışmaya ve ödevlere harcamak daha önemlidir.

Akademik Yabancı Dil Kursları öğretmenlerimiz, bir öğrenciyi İngilizce olarak sınava hazırlamak için gerekli olan konuda deneyim ve bilgi birikimine sahiptir. Öğrencinin sınavın biçimini ve onu geçmenin inceliklerini geliştirmesine ve ayrıca edindiği bilgileri otomatizme dönüştürmesine yardımcı olacaklar.

 

Hazırlık, yalnızca sınavda bulunacak gerçek görevler ve kriterler ile sınavı geçmek için gerçek koşulların simülasyonları ile gerçekleştirilir. Bu sayede öğrenci, sınırlı sınav süresi boyunca kendi stresini yönetmeyi öğrenirken kendi korkularını yenecek ve güven kazanacaktır.

Öğretmenler ayrıca bazı görevleri tamamlamak için bir dizi püf noktası ve yöntemi öğretecek ve ayrıca öğrencinin tüm görevleri tamamlamak için yeterli zamana sahip olması için sınav süresini doğru şekilde nasıl dağıtacağınızı öğretecektir.

 

En İyi Hazırlık Atlama Kursu

 

En İyi Çevrimiçi Hazırlık Atlama Kursu

-Ders maliyeti. Okuldaki geleneksel eğitim biçimiyle karşılaştırıldığında, burada fiyatlar yaklaşık %25 daha düşük

-Zamandan ve konfordan tasarruf edin. Hiçbir yere gitmenize, değerli dakikalarınızı ve paranızı yolda harcamanıza gerek yok. Bazıları için, seçim yaparken bu faktör belirleyici olacaktır.

 

Geleneksel okul derslerinin faydaları

-Tanıdık ve kanıtlanmış bir öğrenme yolu. Canlı iletişim, ortam değişikliği, yeni tanıdıklar ve dersten sonra başkentimizin güzel merkezinde dolaşma fırsatı - bunun için para ve zamandan tasarruf etmeyi feda edebilirsiniz.

-İnternetin kalitesine bağlı değilsiniz. Özensiz bir İnternet sağlayıcısı, yeni bilgi edinme sürecini ciddi şekilde karmaşıklaştırabilir. Ancak bu okul dersleri için geçerli değildir.

 

Hangi İngilizce kursunun sizin için uygun olduğunu nereden biliyorsunuz? Akademik Yabancı Dil Kursu, okulda ücretsiz deneme dersine kaydolmayı ve sınıfa çevrimiçi katılmayı önerir. Karşılaştırın ve en çok neyi sevdiğinize karar verin!

İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.