Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

İzmir En İyi Almanca Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursları

İzmir En İyi Almanca Kursu kursun neticesinde öğrencisini kendisini rahatlıkla ifade edecek ve tartışma konularında kendi düşüncelerini Almanca olarak savunabilecek seviyeye getiren veya getirecek olan kurstur.

Yabacı dil eğitimi ve bilgisi gramer yapılarının öğrenilmesi ve kelime ezberlenmesinden çok daha ötedir. İzmir’de araştırdığınız veya kayıt oluşturduğunuz kurs netice itibarı ile size Almanca konuşma becerisi kazandırabiliyorsa veya kazandırabildi ise İzmir En İyi Almanca Kursu olarak nitelendirilebilir. Akademik Yabancı Dil Kursu, Yabancı Dil eğitiminde, hangi yabancı dil olursa olsun akademisyen hocaları ile hazırlamış olduğu müfredat sayesinde kurs neticesinde öğrencisini yabancı dilde konuşma becerisine ulaştırmayı hedeflemektedir. Bu anlamda form sitelerinde İzmir En İyi Almanca Kursu olarak nitelendirilmektedir. Almanca ülkemizde ikinci yabancı dil konumundadır. En çok öğrenilmek istenen ikinci dil olmaktadır. Ayrıca üniversitelerin yabancı dil bölümleri arasında ikinci tercih sıralamasında yer almaktadır. Dolayısı ile iyi bir araştırma neticesinde İzmir En İyi Almanca Kursu müfredatı takip edilerek Almanca ’da hedeflenen seviyelere ulaşılması mümkün olacaktır.

Almancaya odaklanın, Almanca 95 milyon konuşmacıya sahiptir ve AB'nin en çok konuşulan ana dilidir. Almanya, Avusturya, İsviçre, Lihtenştayn ve Lüksemburg'da resmi dildir (veya bunlardan biridir). Kuzey İtalya'nın bazı bölgelerinde ve Fransa'da Alsace ve Lorraine'de de konuşulmaktadır. İzmir En İyi Almanca Kursu ile Almanca öğrenin.

Avrupa'da toplu olarak üretilen ilk basılı kitap ‘Gutenberg İncili’ Almanca yazılmış ve 1454'te tamamlanmıştır. Almanca kelimeler genellikle çok uzun görünür, bunun nedeni, dildeki birçok kelimenin daha kısa kelimelerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmasıdır. İzmir En İyi Almanca Kursu ile dil yapısını her yönü ile öğrenin.

İzmir’de etkileşimli sınıf temelli öğrenme yoluyla konuşma ve dinleme becerilerini vurgulayan iletişimsel bir yaklaşımla verilen İzmir En İyi Almanca Kursu içerisinde Almanca öğrenme sınıfları sunuyoruz. İster başlangıç ​​seviyesinde olun ister biraz paslanmış ister akıcı bir şekilde Almanca konuşmayı seviyor olun, her seviyede ihtiyaçlarınızı karşılayacak çeşitli kurslar sunuyoruz.

Akademik Yabancı Dil Kursları bünyesinde verilen Kurslarımızın çoğu, öğreniminizi yoğun programınıza göre ayarlayabilmeniz için hafta içi, hafta sonu ve akşamları da dahil olmak üzere çeşitli ders saatleri sunar.


 
İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.