Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

İzmir Alsancak En İyi İngilizce Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursları

İzmir Alsancak En İyi İngilizce Kursu ile birlikte hayallerinize bir adım daha yaklaşın. Yeni bir yabancı dil öğrenmek için birden fazla nedeniniz olabilir. Bu durumda tek yapmanız gereken, dil öğrenme isteğinizi ertelemeden bu işi başarmak üzere yola çıkmanız. Size hayatınızda pek çok fırsat sunacak olan dil eğitimine geç kalmadan başlayın. İster akademik hayatınızda ister sosyal ya da iş , yabancı bir dil biliyor olmak sizi daima zirvelere yakınlaştırır. İzmir Alsancak En İyi İngilizce Kursu ile birlikte başlangıç yapın, hayalleriniz size, siz hayallerinize yaklaşın.

Türkiyenin en nitelikli dil okulu olan Akademik Yabancı Dil Kurslarında dil öğrenin ve Avrupanın bu mücevherini bu kadar özel yapan dil yetkinliğinin parlak ışıkların ve genel ingilizce kültürünün tadını çıkarın. İster sadece temel bilgileri öğrenmek, ister İngilizcenin tüm inceliklerini tam olarak öğrenmek isteyenler için hayatınıza sorunsuzca uyum sağlayacak hem kısa hem de uzun vadeli  İzmir Alsancak' da ve diğer tüm illerde En İyi İngilizce eğitimi veren kurslarımız var. Daha fazlasını öğrenmek ister misin? Bizimle iletişime geçin ve bugün İzmir Alsancak' da bulunan kampüsümüz için eğitiminizi planlamaya başlayın.

İzmir'in En İyi İngilizce Kursu

Akademik Yabancı Dil Kursunda ingilizce öğrenin ve dilin daha derin seviyelerini anlamaya bir adım daha yaklaşın! İzmir Alsancak'taki Akademik dil okuluna giderek, dili gerçek insanlar tarafından günlük olarak, gerçek hayatta kullanıldığı şekliyle deneyimleme şansına sahip olacaksınız. Akredite kurslarımız ve yüksek nitelikli eğitmenlerimiz size İngilizceyi günlük yaşamınızda kullanma güvenini ve becerilerini verecektir.

İzmir Alsancakta her yaş ve seviye için İngilizce dersleri

Sınıf derslerini, etkileşimli araçları ve kültürel etkileşimi harmanlayan yenilikçi ve kişiselleştirilmiş öğrenme yöntemimiz sayesinde her altı haftada bir seviye ilerleyeceksiniz. Yenilikçi Akademik Yabancı Dil Kursu Öğrenme Sistemimiz, maksimum sonuçlar için kaliteli eğitimi ileri teknoloji ve kültürel ve aktüel birikimler ile birleştirir.

 

Özel IELTS-TOEFL-TOEIC gibi sınav sınıfları

İzmir Alsancakta kampüsü olan Akademik Yabancı Dil Kursu ayrıca ilgi alanlarınıza göre sınıflarınızı kişiselleştirme fırsatına sahipsiniz. Bunlar; Konuşma, Dinleme, Telaffuz, Gerekli olan bir sınav yetkinliği gibi alanlardır.

 

Neden İzmir'de bir İngilizce dil okuluna katılmalısınız?

Türkiyede en donanımlı ingilizce eğitimine sahip, Akademik Yabancı Dil Kursları öğrencisi olsanız da Turist göçü yıllık olarak %89 artan bir şehir olan İzmirde, kısa sürede İngilizce dil becerilerini geliştirme fırsatına sahip olacaksınız. İzmir Alsancaktaki dil okulumuz, öğrenme deneyiminizi eğlenceli ve başarılı kılmak için en yeni öğrenme araçlarıyla tam donanımlıdır. Akademik Yabancı dil kurslarının diğer önemli noktaları:

 

-İzmirde, Alsancak bölgesindeki en gözde şehrin merkezindeki aydınlık ve havadar sınıflar

-Yeni inşa edilmiş ve çağdaş sınıflar

-Güleryüzlü ve deneyimli personel ve özverili native speakers öğretmenler

Akademik Yabancı Dil Okuluna gitmek, sadece dil öğrenmekten daha fazlasıdır.

İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.