Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

Bornova İngilizce Kursu

Akademik Dil Kursu Yabancı Dil Okulu 1984 den beri uyguladığı eğitim modeliyle bir çok öğrenciye İngilizce eğitimi noktasında nitelikli eğitim sunmaya Bornova İngilizce Kursu olarak ta devam etmektedir.

Öğrencilerine temel seviyeden başlayıp Akademik seviyeye kadar eğitim planlaması yapan ve kapsamlı yayın desteğiyle öğrencilerinin seviyesini arttırmaya yönelik sistemiyle Akademik Dil Kursu Yabancı Dil Okulu Bornova İngilizce kursu sizleri hedeflediğiniz noktaya ulaştıracaktır. İngilizcenin kültürünü genel yapısını temel kavramlarını kavratan eğitim modeli uygulamaktadır. İngilizce eğitiminde 4 temel beceri üzerinden eğitim planlaması oluşturulup öğrencinin  reading, listening,   writing,  speaking noktasında etkinliğini arttırmaya yönelik eğitim modeli uygulanır. Akademik Dil Kursu Yabancı Dil Okulu Bornova İngilizce kursu İzmir de sizlere ihtiyaca uygun eğitim modeli uygulayarak İngilizcenizi üst seviyelere çıkartmanıza önemli katkı sağlayacaktır.


      Uzman eğitim kadrosuyla ve kendi yayın evinden yazdıkları kapsamlı yayınlarıyla Akademik Dil Kursu Yabancı Dil Okulu 1984 den beri öğrencilerine nitelikli İngilizce eğitimi vermeye devam etmektedir. Öğrencilerinin her türlü kaynak ve eğitim materyali ihtiyaçlarını karşılayan Akademik Dil Kursu Yabancı Dil Okulu Bornova İngilizce Kursu öğrencilerini İngilizce eğitiminde başarıya ulaştırmaya devam edecektir.

İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
İzmir Dil Kursu İzmir Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.